KOTLINA KŁODZKA

JASKINIA NIEDŹWIEDZIA - ŚNIEŻNIK - BŁĘDNE SKAŁY - WAMBIERZYCE

Bolesławów, Bielice, Gierałtów - miejscowości położone u podnóży gór Masywu Śnieżnika. Ze względu na swoje walory przyrodnicze obszar ten objęty jest ochroną jako Śnieżnicki Park Krajobrazowy. W związku z walorami klimatycznymi tego rejonu wybudowano tu jeden z większych i atrakcyjniejszych kompleksów narciarskich ''Czarna Góra''. Miejscowości te stanowią doskonały punkt wypadowy na wycieczki po Kotlinie Kłodzkiej.

Zakwaterowanie - budynek murowany, pokoje 2-5 osobowe z łazienkami, na miejscu stołówka, świetlica. Do dyspozycji dzieci ogrodzony teren z placem zabaw i boiskami, stół do ping-ponga.

Turnus 6 dniowy

Cena: 399 - zakwaterowanie, wyżywienie (3 x dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną ),transport z i do Wrocławia, opieka rezydenta

99 zł - program ( bilety wstępu, przewodnicy )

 

Przykładowy program pobytu:

1 dzień - wyjazd z Wrocławia ok. 8.oo. Po drodze zwiedzanie Twierdzy Kłodzkiej. Ok. 17.oo przyjazd na miejsce, zakwaterowanie, obiadokolacja. Spacer po okolicy. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbas.

2 dzień - całodniowa wycieczka autokarowa do Międzygórza (Wodospad Wilczki, wizyta w Ogrodzie Bajek, wejście na Śnieżnik,)

3 dzień - zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie. Wieczorem ognisko.

4 dzień - całodniowa wycieczka autokarowa po Ziemi Kłodzkiej (Wambierzyce, Błędne Skały, Kudowa, Kaplica Czaszek )

5 dzień - zwiedzanie Huty Szkła i Kryształu w Stroniu Śląskim

6 dzień - wyjazd po śniadaniu. Przyjazd do Wrocławia ok. 15.oo

 

 

Program można jeszcze wzbogacić o inne atrakcje.

 

 

Turnus 5 dniowy

Cena: 360 -zakwaterowanie, wyżywienie (3 x dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną) transport z i do Wrocławia, opieka rezydenta

89 zł - program j/w bez wycieczki po Ziemi Kłodzkiej.

 

 

Cena została skalkulowana na grupę 45 osobową (2 miejsca GRATIS). W przypadku mniejszej ilości dzieci wzrośnie o wartość podaną w tabeli.

Długość turnusów jak i szczegółowy program do ustalenia według potrzeb.