KASZUBY

 

BISKUPIN - KAMIENNE KRĘGI - TRÓJMIASTO - BYTÓW - GNIEZNO

Ostrów Mausz - miejscowość położona z dala od dużych miast w samym centrum ''Szwajcarii Kaszubskiej'' nad jez. Mausz zwanym Małym Morzem Kaszubskim. Bezpośrednie sąsiedztwo Borów Kaszubskich i usytuowanie w całości na półwyspie nadają tej małej miejscowości niepowtarzalnego uroku i stwarzają idealne warunki do wypoczynku.

Zakwaterowanie - Ośrodek Wczasowy - wszystkie pokoje z łazienkami 2,3,4 osobowe. Na terenie ośrodka stołówka , kompleks boisk, świetlice, stoły do ping-ponga, bilard. Do dyspozycji uczestników rowery i sprzęt sportowy.

 

Turnus 6 dniowy

Cena: 437 zł -zakwaterowanie, wyżywienie (3 x dziennie ,suchy prowiant na drogę powrotną), transport z i do Wrocławia, opieka rezydenta

76 zł - program ( bilety wstępu, przewodnicy )

 

Przykładowy program pobytu:

1 dzień - wyjazd z Wrocławia ok.8.oo, po drodze zwiedzanie rezerwatu archeologicznego w Biskupinie. Przyjazd na miejsce ok. 19.oo, zakwaterowanie, obiadokolacja.

2 dzień - wycieczka do Węsior zwiedzanie ''Kamiennych kręgów'' - z II w.

3 dzień - wycieczka do Kaszubskiego Parku Etnograficznego we Wdzydzach Kiszewskich - 40 zabytków architektury ludowej: m.in. pełne zagrody chłopskie i szlacheckie, wiejska szkoła z izbą lekcyjną, kościół, dwa wiatraki, kuźnia, karczma.

4 dzień - całodniowa wycieczka autokarowa do Gdańska, Gdyni i Sopotu. Zwiedzanie Muzeum Oceanograficznego oraz statku Muzeum “Dar Pomorza” w Gdyni, spacer po molo w Sopocie, starówka Gdańska .

5 dzień - wycieczka do zamku krzyżackiego w Bytowie.

6 dzień - wyjazd po śniadaniu, w drodze powrotnej zwiedzanie Gniezna - Muzeum Początków Państwa Polskiego, Katedry Gnieźnieńskiej.

Przyjazd do Wrocławia ok. 19.oo

 

 

Program można jeszcze wzbogacić o inne atrakcje.

 

 

Turnus 5 dniowy

Cena: 406 zł -zakwaterowanie, wyżywienie (3 x dziennie ,suchy prowiant na drogę powrotną), transport z i do Wrocławia, opieka rezydenta

76 zł - program jak wyżej (zwiedzanie Zamku krzyżackiego w Bytowie 2 dnia)

 

Cena została skalkulowana na grupę 45 osobową (2 miejsca GRATIS). W przypadku mniejszej ilości dzieci wzrośnie o wartość podaną w tabeli.

Długość turnusów jak i szczegółowy program do ustalenia według potrzeb.