KARPACZ

''WESTERN CITY'' - ŚNIEŻKA - ŚWIĄTYNIA WANG - MUZEUM SPORTU

Pięknie położone miasto w dolinie Łomnicy, na wysokości od 480 m do 885 m npm. Górująca nad miastem Królowa Karkonoszy Śnieżka ( 1602 m npm. ) towarzyszyć nam będzie podczas całego wypoczynku. Jest to miasto typowo turystyczne, idealne miejsce do spędzania czasu wolnego nie tylko zimą , ale przez cały rok.

Zakwaterowanie - w Ośrodku Kolonijno - Wczasowym, pokoje 3-5 osobowe z łazienkami, stołówka, kompleks boisk, plac zabaw dla dzieci. Teren ośrodka ogrodzony.

 

Turnus 6 dniowy

Cena: 399 zł -zakwaterowanie, wyżywienie (3 x dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną), transport z i do Wrocławia, opieka rezydenta

97 zł - program ( bilety wstępu, przewodnicy )

 

Przykładowy program pobytu:

1 dzień - wyjazd z Wrocławia ok.8.oo, Po drodze zwiedzanie Zamku Chojnik. Przyjazd na miejsce ok. 15.oo , zakwaterowanie, obiad. Po obiedzie spacer po okolicy.

2 dzień - całodniowa wycieczka w góry - wjazd kolejką na Kopę, piesze wejście na Śnieżkę.

3 dzień - wycieczka do miasteczka ''Western City'' ( ognisko z pieczeniem kiełbas, jazda konna - spacer , przejazd kolejką , strzelnica indiańska, rzut nożem, rzut włócznią, wejście na pal męczarni. Ponadto pokaz tańców indiańskich i scenki westernowej ''Napad na bank''.)

4 dzień - wycieczka do Muzeum Sportu i do Muzeum Zabawek, spacer po Karpaczu przejazd pod skocznię Orlinek.

5 dzień - wycieczka z przewodnikiem, zwiedzanie Świątyni Wang, Wodospad ''DZIKI'' , Krucze Skały

6 dzień - wyjazd po śniadaniu ok. 11.oo. Powrót do Wrocławia ok. 14.oo

 

 

Program można jeszcze wzbogacić o inne atrakcje.

 

Turnus 5 dniowy

Cena: 369 zł -zakwaterowanie, wyżywienie (3 x dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną ), transport z i do Wrocławia, opieka rezydenta

97 zł - program j/w (dzień 4 połączony z dniem 5).

 

Cena została skalkulowana na grupę 45 osobową (2 miejsca GRATIS). W przypadku mniejszej ilości dzieci wzrośnie o wartość podaną w tabeli.

Długość turnusów jak i szczegółowy program do ustalenia według potrzeb.