ŁEBA

 

TRÓJMIASTO - SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY - REJS STATKIEM

Jedna z najbardziej znanych miejscowości na środkowym wybrzeżu, położona przy ujściu rzeki Łeby do Bałtyku, pomiędzy jeziorami Łebsko i Serbsko. Łeba i jej okolice należą do obszarów specjalnie chronionych o bogatej, różnorodnej szacie roślinnej i unikalnych ruchomych wydmach o wysokości 30 m.(największych w Europie). Jako Słowiński Park Narodowy obszary te wpisane są przez UNESCO na światową list rezerwatów biosfery.

Zakwaterowanie - budynek murowany , pokoje 2-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, stołówka na miejscu. Do dyspozycji dzieci ogrodzony teren z boiskami. Ponadto sala telewizyjna, świetlica , ping-pong, kawiarnia z dyskoteką.

 

Turnus 6 dniowy

Cena: 439 zł -zakwaterowanie, wyżywienie (3 x dziennie,suchy prowiant na drogę powrotną), transport z i do Wrocławia, opieka rezydenta

109 zł - program ( bilety wstępu, przewodnicy )

 

Przykładowy program pobytu:

1dzień - wyjazd z Wrocławia ok.8.oo, przyjazd na miejsce ok. 18.oo. zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorem spacer nad morze.

2 dzień - rejs statkiem po morzu , wizyta w stadninie koni w Nowęcinie

3 dzień - wycieczka autokarowa do Słowińskiego Parku Narodowego ( ruchome wydmy)

4 dzień - całodniowa wycieczka autokarowa do Gdańska, Gdyni i Sopotu. Zwiedzanie Muzeum Oceanograficznego oraz statku Muzeum “Dar Pomorza” w Gdyni, spacer po molo w Sopocie, starówka Gdańska .

5 dzień - wycieczka do skansenu w Klukach i latarni morskiej w Czołpinie i Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie.

6 dzień - wyjazd po śniadaniu, w drodze powrotnej zwiedzanie rezerwatu archeologicznego w Biskupinie. Przyjazd do Wrocławia ok. 19.oo.

 

Program można jeszcze wzbogacić o inne atrakcje.

 

 

Turnus 5 dniowy

Cena: 399 zł -zakwaterowanie, wyżywienie (3 x dziennie ,suchy prowiant na drogę powrotną), transport z i do Wrocławia, opieka rezydenta

89 zł - program j/ w bez wycieczki do Trójmiasta

 

 

Cena została skalkulowana na grupę 45 osobową (2 miejsca GRATIS). W przypadku mniejszej ilości dzieci wzrośnie o wartość podaną w tabeli.

Długość turnusów jak i szczegółowy program do ustalenia według potrzeb.