USTRONIE MORSKIE

KOŁOBRZEG - WOLIŃSKI PARK NARODOWY - BISKUPIN

Miejscowość położona w zachodniej części polskiego wybrzeża Bałtyku, wzdłuż klifowego, częściowo zalesionego brzegu morskiego. Charakter morski klimatu akcentują wiatry wiejące w 60% od morza lub wzdłuż linii brzegowej. Specyficzny klimat tego miasta charakteryzuje się dużym nasłonecznieniem i zawartością w powietrzu aerozolu morskiego, co ma korzystny wpływ na zdrowie człowieka. Ustronie Morskie to atrakcyjne i popularne w kraju uzdrowisko i kąpielisko wraz z Sianożętami - miastem sąsiedzkim, tworzy duży kompleks wypoczynkowy.

Zakwaterowanie - w Ośrodku Wczasowym , pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, stołówką przy ośrodku. Teren ośrodka ogrodzony, na miejscu świetlica ze stołem do ping ponga, boisko do siatkówki, kosz.

 

Turnus 6 dniowy

Cena: 439 zł -zakwaterowanie, wyżywienie (3 x dziennie ,suchy prowiant na drogę powrotną), transport z i do Wrocławia, opieka rezydenta

89 zł - program ( bilety wstępu, przewodnicy )

 

Przykładowy program pobytu:

1 dzień - wyjazd z Wrocławia ok.8.oo, po drodze wizyta w Poznaniu (spacer po rynku), przyjazd na miejsce ok. godz. 18.3o, obiadokolacja, zakwaterowanie. Wieczorem spacer nad morze.

2 dzień - spacer do Sianożęt i Ustronia Morskiego, wizyta w latarni morskiej, po południu gry i zabawy sportowe.

3 dzień - wycieczka do Kołobrzegu, zwiedzanie atrakcji miasta ( Muzeum Wojenne, Katedra, rejs statkiem ).

4 dzień - wycieczka do Wolińskiego Parku Narodowego (Muzeum Regionalne Wolina, atrakcje Wolińskiego Parku, rezerwat żubrów, Turkusowe Jeziorko, Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach)

5 dzień - wycieczka do ''Western City'' w Zieleniewie - zwiedzanie wioski indiańskiej . W programie przejażdżka konna oraz bryczką, pokaz tańców , strzelanie z łuku , wizyta w stadninie koni oraz mini zoo. Ognisko z pieczeniem kiełbas.

6 dzień - wyjazd po śniadaniu, w drodze powrotnej zwiedzanie rezerwatu archeologicznego w Biskupinie. Przyjazd do Wrocławia ok. 19.oo.

 

Program można jeszcze wzbogacić o inne atrakcje.

 

 

Turnus 5 dniowy

Cena: 399 zł -zakwaterowanie, wyżywienie (3 x dziennie ,suchy prowiant na drogę powrotną), transport z i do Wrocławia, opieka rezydenta

79 zł - program j / w bez wycieczki do ''Western city'' w Zieleniewie

 

Cena została skalkulowana na grupę 45 osobową (2 miejsca GRATIS). W przypadku mniejszej ilości dzieci wzrośnie o wartość podaną w tabeli.

Długość turnusów jak i szczegółowy program do ustalenia według potrzeb.