KORBIELÓW

''BIAŁA SZKOŁA''

 

KORBIELÓW - miejscowość położona w Beskidzie Żywieckim u podnóża dwóch najwyższych gór tego regionu: Pilska (1557 m n.p.m.) oraz Babiej Góry (1725 m n.p.m.). Zimą przyciąga wielu miłośników białego szaleństwa, ponieważ jest jednym z atrakcyjniejszych kompleksów narciarskich w Polsce. Do dyspozycji narciarzy jest tutaj 14 wyciągów, kolej linowa o dł. 1650 m, trasy sztucznie naśnieżane oraz oświetlone stoki.

 

Zakwaterowanie - Ośrodek Wczasowy usytuowany w miejscu skąd rozchodzą się szlaki turystyczne na szczyt Pilska. Budynek klasy hotelowej o wysokim standardzie, pokoje 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek dysponuje stołówką, salą z bilardem, stołem do ping ponga, salą telewizyjną, dyskotekową oraz salą dydaktyczna i kawiarnią. Teren ośrodka ogrodzony, miejsce na ognisko.

 

Wyżywienie - 3 razy dziennie, świadczenia rozpoczynają się kolacja w dniu przyjazdu a kończą obiadem w dniu wyjazdu suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Transport - z i do Wrocławia autobusem klasy turystycznej. Autobus do dyspozycji na miejscu - dowóz dzieci na wyciągi narciarskie.

 

Program - codziennie do obiadu ( ok 10.oo - 14.oo ) jazda na nartach z instruktorami, po obiedzie czas wolny do dyspozycji nauczycieli, zajęcia na ośrodku, wieczorami dyskoteki, gry i zabawy świetlicowe oraz ognisko z pieczeniem kiełbas.

 

    Sprzęt narciarski dla każdego uczestnika - GRATIS

Cena turnusu 6 dniowego: 499 zł

Cena turnusu 5 dniowego: 469 zł

W przypadku korzystania z naszych instruktorów narciarstwa cena wzrośnie o 60 zł ,- od dziecka (4 instr.)

Cena nie obejmuje opłat za wyciągi narciarskie. Koszt wyciągów uzależniony jest od stopnia zaawansowania jazdy na nartach: dzieci dobrze jeżdżące ok 28,- zł dziennie, średnio jeżdżące ok 22,- zł / dzień, początkujące ok 13,- zł / dzień.