WYCIECZKI 3 - dniowe

 

Cena wycieczek zawiera - transport z i do Wrocławia, zakwaterowanie (pokoje z łazienkami, stołówka i świetlica na miejscu), wyżywienie (3x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną), bilety wstępu, opiekę przewodnika, opiekę przedstawiciela naszego biura, ubezpieczenie NW i podatek VAT. Pobyt wychowawców (1/15 dzieci).

 

 

KRAKÓW -WIELICZKA - WADOWICE - MYŚLENICE

1 dzień - wyjazd z Wrocławia godz. 8.oo. Ok. 14.oo zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce . Ok. 19.oo przyjazd do Myślenic, zakwaterowanie, obiadokolacja.

2 dzień - całodzienna wycieczka autokarowa do Krakowa. Spacer Trasą Królewską, zwiedzanie Kościoła Mariackiego, Sukiennic, Katedry na Wawelu i Smoczej Jamy. Powrót do ośrodka.. Wieczorem ognisko.

3 dzień -po śniadaniu wyjazd do Wrocławia, w drodze powrotnej zwiedzanie Wadowic (Muzeum Pamiątek Papieża, dom rodzinny, wizyta w cukierni na kremówkach). Przyjazd do Wrocławia ok. 17.oo.

 

CENA WYCIECZKI :

 • 327 zł (dla grupy 42- 45 osób )

 • 345 zł (dla grupy 38 - 41 osób)

 • 365 zł (dla grupy 34 - 37 osób )

 

KARPACZ - WESTERN CITY - ŚWIĄTYNIA WANG - ŚNIEŻKA

1 dzień - wyjazd z Wrocławia ok.8.oo, przyjazd do miasteczka ''Western City'' ( ognisko z pieczeniem kiełbas, jazda konna - spacer , przejazd kolejką , strzelnica indiańska, rzut nożem, rzut włócznią, wejście na pal męczarni. Ponadto pokaz tańców indiańskich i scenki westernowej ''Napad na bank''.). Ok. 17.3o zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja.

2 dzień - całodniowa wycieczka w góry - wjazd kolejką na Kopę, piesze wejście na Śnieżkę, zwiedzanie Świątyni Wang .

3 dzień -wycieczka do Muzeum Sportu i Muzeum Zabawek, przejazd na skocznię w Karpaczu. Wyjazd do Wrocławia . Powrót ok. 17.oo.

 

CENA WYCIECZKI:

 • 299 zł (dla grupy 42 - 45 osób )

 • 315 zł (dla grupy 38 - 41 osób)

 • 330 zł (dla grupy 34 - 37 zł )

 

ZAKOPANE - DOLINA KOŚCIELISKA - GUBAŁÓWKA – WADOWICE

1 dzień - wyjazd z Wrocławia godz. 8.oo .Ok.15.oo spacer po Gubałówce (wjazd kolejką na Gubałówkę, zjazd wyciągiem krzesełkowym z Butorowego Wierchu).ok 18.oo zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja.

2 dzień -całodzienna wycieczka w góry, zwiedzanie Doliny Kościeliskiej, po południu zwiedzanie cmentarza na Pęksowym Brzyzku, Kościoła na Krzeptówkach.

3 dzień - zwiedzanie Zakopanego (Muzeum Tatrzańskie, Krupówki). Ok 11.oo wyjazd do Wrocławia. W drodze powrotnej zwiedzanie Wadowic ( Muzeum Pamiątek Papieża, dom rodzinny , wizyta w kawiarni na ''kremówkach'' ). Przyjazd do Wrocławia ok. 20.oo.

 

CENA WYCIECZKI:

 • 299 zł (dla grupy 42 - 45 osób )

 • 315 zł (dla grupy 38 - 41 osób)

 • 330 zł (dla grupy 34 - 37 osób)

 

BISKUPIN -POZNAŃ - GNIEZNO - ŻNIN

1 dzień - wyjazd z Wrocławia ok.8.oo, po drodze wizyta w Poznaniu ( rynek, Malta ). Przyjazd na miejsce między 16.oo - 17.oo, zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja i spacer po okolicy .

2 dzień - wycieczka po ziemi Pałuckiej. Przejazd kolejka wąskotorwą na trasie Żnin - Wenecja - Biskupin. Zwiedzanie Muzeum Kolejki wąskotorowej w Wenecji oraz rezerwatu archeologicznego w Biskupinie.

3 dzień - po śniadaniu wyjazd do Wrocławia, w drodze powrotnej zwiedzanie Gniezna (Muzeum Początków Państwa Polskiego, Katedra Gnieźnieńska,). Wjazd do Lednogóry - zwiedzanie ruin kaplicy, w której Mieszko I przyjął chrzest oraz wizyta w Skansenie Miniatur Wielkopolskich w Pobiedziskach.

Przyjazd do Wrocławia ok 19.oo.

 

CENA WYCIECZKI:

 • 299 zł (dla grupy 42 - 45 osób )

 • 315 zł (dla grupy 38 - 41 osób)

 • 330 zł (dla grupy 34 - 37 osób)

 

KOTLINA KŁODZKA - JASKINIA NIEDŹWIEDZIA - ŚNIEŻNIK

1 dzień - wyjazd z Wrocławia ok. 8.oo. Zwiedzanie z przewodnikiem Ziemi Kłodzkiej (Wambierzyce, Błędne Skały, Kudowa Zdrój, Kaplica Czaszek) Ok. 19.oo przyjazd na miejsce, zakwaterowanie, obiadokolacja.

2 dzień - wycieczka z przewodnikiem na Śnieżnik, zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej .

3 dzień - po śniadaniu wyjazd do Wrocławia, w drodze powrotnej wizyta w Twierdzy Kłodzkiej. Przyjazd do Wrocławia ok.17.oo

 

CENA WYCIECZKI:

 • 293 zł (dla grupy 42 - 45 osób)

 • 313 zł (dla grupy 38 - 41 osób)

 • 333 zł (dla grupy 34 - 37 osób)